Úspěch vybudovaný na silných a inteligentních technologiích

Aplikace, Bezpečnost, Dynamics 365, ERP, Konica Minolta, Microsoft Dynamics 365 for Business, MVP, Nezařazené, Podnikové procesy

V dnešním mobilním, dynamickém a komplikovaném podnikovém prostředí je nutností mít k dispozici přehledné informace kdykoliv a kdekoliv zrovna potřebujete.

Neustále se měnící technologie a rozmanité datové zdroje se stávají pro podniky problémem. V mnoha případech nejsou data dostupná pro analytické nástroje a tvoří nedohledatelný obsah. Výsledek? Neúčinné plýtvání časem a energií, které ovlivňuje personální náklady a je spojeno s opakovanými problémy napříč organizací.

Ve společnosti Konica Minolta neprodáváme jen licence k hardwaru či softwaru. Vkládáme automatizaci podnikových procesů do srdce vaší organizace a všech oblastí její činnosti. Poskytujeme spolehlivou, bezpečnou a účinnou správu informací, řízené IT služby a řešení podnikových procesů. Vytváříme modulární a škálovatelné sady produktů a služeb, které uspokojí jedinečné potřeby a požadavky každé firmy. Posílíme vaše zaměstnance, optimalizujeme vaše procesy a zvýšíme vaši konkurenceschopnost – přičemž se soustředíme na jádro vašeho podnikání.

„Dnešní uživatelé moderních technologií chtějí být flexibilní a umět přizpůsobit funkce tak, jak potřebují pro svou mobilitu v práci. Proto máme k našim zákazníkům celostní přístup na základě uživatelských zkušeností. Optimální IT prostředí není jen něco, čeho se můžete dotknout, ale je tím, co můžete dobře vidět v obchodních procesech a výsledcích“, říká Jaromir Sponar, MVP Microsoft Partnership Program Advisor for Konica Minolta ze společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech

Naše IT a obchodní konzultační služby

Poskytujeme kompletní servis v oblasti IT, vzdálený monitoring a správu (remote monitoring a management – RMM), helpdesk, zálohování a obnovu dat, cloudové služby.

Obchodní služby jsou řízeny nástroji pro zvýšení produktivity na pracovišti a podnikovými aplikacemi, kterými jsou systémy pro řízení vztahů se zákazníky (CRM), personální řízení (HCM), řešení pro další oblasti podniku – finanční, výrobní, obchodní procesy a jiné (ERP). Tato řešení jsou nasazena v důvěryhodném a bezpečném privátním nebo veřejném cloudu, jako je Microsoft Azure nebo dle individuálních potřeb dané firmy na lokálních serverech.

Důležité také je, že všechny informační a provozní procesy mohou být hladce integrovány do stávajících podnikových systémů a podporují bezproblémový běh procesů end-to-end uvnitř firmy i ve spolupráci s externími systémy.

Seznamte se s naším odborníkem pro digitalizaci obchodních procesů.

Jaromír Šponar, MVP Microsoft Partnership Program Advisor for Konica Minolta, Konica Minolta IT Solutions Czech

jaromir.sponar@konicaminolta.cz

 LinkedIn Jaromir Sponar

Zjistěte více o působení společnosti Konica Minolta v Evropě digitalmagazine.konicaminolta.eu

Kontaktujte nás nebo sledujte naše akce a semináře.

Pin It on Pinterest

×