V Olomouci proběhla konference Knihovny současnosti 2019

Cloud, Konica Minolta, Konica Minolta IT Solutions CZ, Průmysl 4.0, Workplace Hub

Autor fotografie: Sdružení Knihoven ČR

V Olomouci tento týden proběhla konference Knihovny současnosti 2019. Za Konica Minolta IT Solutions Czech, hlavního partnera konference, přednášel Michal Barč. Akce přilákala více než 400 lidí.

Přednášky byly zaměřené na nejaktuálnější trendy v knihovnách a představení zcela nových projektů, které se v knihovnách začaly řešit v tomto roce. Přítomní se dozvěděli například zprávy o výsledcích či informace o pokračování projektů již probíhajících.

Co mají společného KONICA MINOLTA a české knihovnictví? Digitální transformaci 😉 Mnohem víc se dozvíte dnes na Konference Knihovny současnosti 2019, na kterou osobně zve Michal Barč, Bussiness Development Manager Konica Minolta, IT Solutions Czech, a. s.

Zveřejnil(a) Sdružení knihoven ČR dne Středa 11. září 2019

 

Michal Barč přednášel o moderních knihovnách v moderní době. Představil automatizaci průmyslu 4.0, digitalizaci, cloudy a další technologie, které mohou ovlivnit dnešní knihovny. Přítomné nejvíce zaujaly flexibilní a intuitivní kamerové systémy Mobotix, a to zejména možnost počítání návštěvníků pomocí kamery a digitalizace registrace.

Během závěrečné diskuze dostali účastníci prostor probrat body, které je nejvíce zaujaly.

Pin It on Pinterest

×