Co vše znamená Microsoft Dynamics 365?

CRM, Dynamics 365, ERP

Dynamics 365 je cloudovým řešením, které sjednocuje podnikové informační systémy CRM a ERP, jež byly až dosud využívány samostatně. Jedná se o online využití formou pronájmu služeb (Software as a Service). Jednotlivé aplikace si mohou firmy vybírat a kombinovat podle aktuálních potřeb. K dispozici jsou řešení pro oblasti obchodu a marketingu, zákaznického servisu, řízení servisních služeb v terénu, projektového řízení, financí a účetnictví nebo řízení výroby a provozu.

Dynamics 365 je vhodný pro všechny typy firem a uživatelů. Je zcela přizpůsobitelný pro firmy všech velikostí a pro všechna odvětví. Hlavním cílem Dynamics 365 je pomoci organizacím efektivně řídit obchodní a marketingové aktivity, zlepšovat komunikaci se zákazníky, získat jejich spolupráci pro inovace produktů a zkvalitnění služeb, optimalizovat provoz a výrobní procesy.

Pin It on Pinterest

×