WEBCOM je top partnerem společnosti Microsoft již 20 let

Microsoft

Co znamená být členem partnerské sítě společnosti Microsoft? Abychom vám mohli poskytovat komplexní služby a technologie společnosti Microsoft, musíme splňovat náročná kritéria programu Microsoft Partner Network. Již 20 let získáváme maximum kompetencí a potvrzujeme významnou pozici spolehlivého dodavatele komplexního řešení Microsoft Dynamics.

Splnění certifikací obhajujeme každý rok. Není jich rozhodně málo a díky nim vám můžeme  nabídnout variabilní řešení odpovídající danému odvětví či specifickým požadavkům.

Ptáte-li se, které kompetence splňujeme, zde jsou:

Gold Enterprise Resource Planning – Dlouhodobě patříme do skupiny partnerů Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP. Díky tomuto oprávnění s vámi můžeme plánovat silné technologické zázemí vaší firmy s globální viditelností, škálovatelností a digitální inteligencí. Kompletní sada nástrojů Microsoft je každodenním partnerem všem zaměstnancům, managementu i členům vrcholového vedení podniku. Základem je přehledná práce s daty, díky čemuž můžete činit ta správná rozhodnutí.

Silver Data Analytics – Díky této kompetenci vám poskytujeme nástroje Business Intelligence a datové analytiky, které přináší vedoucím pracovníkům důležité informace k rozvoji organizace. Moderní technologie v této oblasti jsou nutností pro udržení konkurenceschopnosti a přizpůsobení se rychlým změnám na trhu. Produkty spojené s touto certifikací jsou Microsoft Office, Microsoft SharePoint a Server Microsoft SQL Server.

Silver Collaboration and Content – Poskytujeme řešení SharePoint pro sdílení informací a spolupráci v týmech nebo napříč celou firmou. Posílením spolupráce mezi lidmi snáze objevíte nové příležitosti a inovace. Produkty spojené s touto kompetencí jsou Microsoft SharePoint Online a Microsoft SharePoint Server.

Silver Cloud Platform – V reakci na rostoucí potřeby cloudových služeb pomáháme firmám modernizovat stávající infrastrukturu a bezpečně propojit aplikace i data s online prostředím. Díky cloudu můžete pracovat kdykoliv a kdekoliv. Produktem spojeným s touto kompetencí je Microsoft Azure.

Silver Small and Midmarket Cloud Solutions – Pomáháme i malým a středně velkým firmám využívat moderní, produktivní a bezpečné nástroje. S touto kompetencí je spojeno především řešení Microsoft Office 365, které poskytuje technologické zázemí splňující specifické potřeby a požadavky menších společností.

Silver Data Platform – Jste-li firmou, která využívá Big Data a pokročilou analytiku a potřebuje výkonnou, rychlou, bezpečnou a uznávanou platformu, bude vás zajímat, zda máme právě tuto kompetenci. Svá data můžete spravovat uvnitř firmy (on-premise), v cloudu i v hybridním prostředí. Produktem spojeným s touto kompetencí je Microsoft SQL Server.

Zkrátka a dobře, hledáte-li kompletní technologické řešení svého podniku od A do Z v jakékoliv oblasti, umíme to. Poskytujeme úvodní analýzu současného stavu, konzultace, nasazení nového řešení nebo upgrade stávajícího, školení uživatelů a samozřejmostí je následná technická podpora.

Kontaktujte nás a společně najdeme to pravé přesně pro vaši firmu.

Pin It on Pinterest

×