WEBCOM má nové kompetence v programu Microsoft Partner Network

Cloud, CRM, Digitální transformace, Dynamics 365, ERP, Inovace, Microsoft Partner

I letos jsme potvrdili pozici top dodavatele komplexního řešení Microsoft Dynamics. Obhájili jsme stávající kompetence partnera Microsoft a získali jsme nové.

Každý den, již 20 let, dokazujeme našim klientům, že máme ty nejlepší zkušenosti na poli podnikových informačních technologií. Každoročně pak potřebné kompetence obhajujeme a rozšiřujeme o další v programu Microsoft Partner Network.

Splňujeme náročná kritéria, abychom mohli poskytovat komplexní služby a technologie společnosti Microsoft. Díky tomu získávají naši zákazníci variabilní služby a řešení přesně odpovídající jejich odvětví i specifickým požadavkům.

Nově jsme získali kompetence:

Gold Cloud Platform

S růstem využití cloudových služeb přichází i potřeba modernizace podnikové infrastruktury a migrace aplikací i dat do cloudu. To umíme. Potvrzením je získaná kompetence související s Microsoft Azure.

Silver Cloud Customer Relationship Management

Pět inteligentních aplikací pro řízení vztahů se zákazníky spolupracuje v uceleném systému CRM. Výsledkem je perfektní komunikace s klientem, osobní přístup a maximální zákaznická spokojenost. Tato kompetence potvrzuje naše znalosti a zkušenosti s řešením Microsoft Dynamics 365 pro 360° pohled na zákazníka.

Obhájili jsme kompetence:

Gold Enterprise Resource Planning

Dlouhodobě jsme partnerem Microsoft Dynamics s nejvyšší kompetencí pro oblast ERP. Díky tomu můžeme plánovat silné technologické zázemí ve společnostech s globální viditelností, škálovatelností a digitální inteligencí. Kompletní sada nástrojů Microsoft je každodenním partnerem všem zaměstnancům, managementu i členům vrcholového vedení podniku. Základem je přehledná práce s daty, díky které může vedení firmy činit ta správná rozhodnutí.

Silver Small and Midmarket Cloud Solutions

Pomáháme i malým a středně velkým firmám využívat moderní, produktivní a bezpečné nástroje. S touto kompetencí je spojeno především řešení Microsoft Office 365, které poskytuje technologické zázemí splňující specifické potřeby a požadavky menších společností.

Silver Collaboration and Content

Poskytujeme řešení SharePoint pro sdílení informací a spolupráci v týmech nebo napříč celou firmou. Posílením spolupráce mezi lidmi se snáze nacházejí nové příležitosti pro rozvoj a inovace. Produkty spojené s touto kompetencí jsou Microsoft SharePoint Online a Microsoft SharePoint Server.

Silver Data Platform

Pro práci s velkým množstvím dat je zapotřebí pokročilá analytika podmíněna výkonnou, rychlou, bezpečnou a uznávanou platformou. Big Data se mění na Smart Data. A přesně v tom je naše kompetence. Firemní data lze spravovat uvnitř firmy (on-premise), v cloudu i v hybridním prostředí. Produktem spojeným s touto kompetencí je Microsoft SQL Server.

Silver Data Analytics

Díky této kompetenci firmám poskytujeme nástroje Business Intelligence a datové analytiky, které přináší vedoucím pracovníkům důležité informace k rozvoji organizace. Moderní technologie v této oblasti jsou nutností pro udržení konkurenceschopnosti a přizpůsobení se rychlým změnám na trhu. Produkty spojené s touto certifikací jsou Microsoft Office, Microsoft SharePoint a Server Microsoft SQL Server.

Pin It on Pinterest

×