Workplace Hub pro sjednocení firemního IT

Digitální transformace, Inovace, Webcom Konica Minolta, Workplace Hub

Konica Minolta uvádí na trh Workplace Hub (WPH) pro sjednocení firemního IT. Na vývoji WPH se významnou měrou podíleli i čeští experti v brněnském inovačním centru Konica Minolta.

Workplace Hub pomáhá snížit náročnost správy stávající podnikové infrastruktury a náklady s ní spojené. Zaměřuje se také na vyšší bezpečnost dat a efektivitu práce.

Jak předeslal Kazumasa Takayanagi, Strategic Planning Manager Konica Minolta: „Zařízení řady Workplace Hub jsou základem pro pracoviště budoucnosti propojující lidi, prostor a technologie v jeden funkční ekosystém. Jde o výsledek naší korporátní strategie, investic do inovací IT služeb v řádu stovek milionů dolarů v posledních letech a spolupráce s předními světovými IT firmami jako Microsoft, Hewlett Packard Enterprise nebo Sophos.“

A co získáte s WPH?

  • kompletní infrastrukturu jen na 1 m2
  • monitoring IT 24 hodin, 7 dní v týdnu
  • ochranu dat nové generace
  • to nejlepší z řešení v cloudu i on-premise
  • moderní technologie reflektující trendy evoluce v práci
  • ekosystém připravený pro další zvyšování produktivity práce
  • přechod k sjednocení stávajícího IT a WPH je zcela bezproblémový
  • jeden dodavatel, jedna smlouva, jedno SLA a jeden přehled

„Je to skvělá zpráva pro každého, kdo preferuje jedno zařízení a jednoho dodavatele pro zajištění fungování veškerého firemního IT. A takových firem je podle našeho průzkumu přes 90 %,“ uvedl Pavel Čurda, generální ředitel Konica Minolta Business Solutions Czech, a dodal: „Přestože možnosti technologií Workplace Hub jsou už nyní široké, potenciál je ještě větší, a budeme jej proto dále rozvíjet. Už příští rok se chystáme uvést na trh další řešení z rodiny WPH a soustavně budeme také doplňovat portfolio navazujících aplikací a IT služeb.“

Více informací zde.

 Workplace Hub Konica Minolta

Pin It on Pinterest

×