Už jste o něm slyšeli? Konica Minolta Workplace Hub je komplexní řešení pro podnikové technologie do malých i velkých kanceláří. Propojuje vaše IT do jednoho celku a potřebuje pouze 1 m² prostoru.

Konzultanti společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech jsou v každodenním kontaktu s vedoucími pracovníky malých, středních i velkých podniků působících v různých odvětvích. Ve spolupráci s nimi neustále analyzují běžný provoz v mnoha oblastech jejich činnosti, aby jim mohli doporučit nejvhodnější technologie dle klíčových potřeb a požadavků. Hlavním cílem je hledání cest k usnadnění a urychlení práce, propojení týmů a zjednodušení podnikového IT zázemí.

V této souvislosti je Workplace Hub, který nedávno představila Konica Minolta, velmi vítaným řešením. Komplexní IT ekosystém typu „vše v jednom“ je pro každou firmu významným pomocníkem. Kontaktujte nás pro více informací.

Workplace Hub již vyzkoušelo a úspěšně využívá ve svém provozu mnoho podniků.
Podívejte se, jak funguje ve společnosti SEDLAKOVA LEGAL s.r.o.

V čem  je síla Workplace Hub? 

Poskytne vám pracovní komfort, svobodu a možnost směřování energie na podstatné oblasti fungování firmy, nikoliv na rutinní procesy.

Podíváme-li se na proměnu pracovišť i způsobu, jakým pracujeme, jsou to právě technologie, které mají největší vliv. Workplace Hub redefinuje práci i pracovní prostředí. Je to řešení vytvořené pro lidi a firmy, podporuje jednoduchou a intuitivní spolupráci.

Kancelář budoucnosti

Představte si sjednocení veškerých vašich IT systémů do jednoho. Přesně to Workplace Hub dokáže. Získáváte robustní, bezpečnou a spolehlivou infrastrukturu, na kterou nemusíte myslet. Místo toho se soustředíte na jiné klíčové procesy ve firmě pro navýšení ziskovosti a další rozvoj.

Virtuální kompaktní IT zázemí Workplace Hub podporuje váš podnik a pomáhá řídit každodenní výdaje. Navíc poskytuje tak vysokou úroveň zabezpečení, jakou například malé a střední podniky často postrádají. Workplace Hub je zkrátka významným krokem k vaší kanceláři budoucnosti.

IT infrastruktura – brzda nebo hnací síla?

Každá firma již dávno pociťuje, že nestačí jen spravovat e-mail a servery se soubory či hardware. Oblast IT se stala zásadním faktorem firemního úspěchu.

Zaměstnanci dnes potřebují nástroje pro efektivní práci, prostor pro kreativitu a propojené prostředí pro snadnou spolupráci. Kdykoliv a kdekoliv. Workplace Hub podpoří plnou výkonnost vašeho týmu.

Flexibilita je důležitá z hlediska nákladů a výkonnosti pro nastavení obchodního modelu a bilanci činnosti firmy. Pro vstup na nové trhy potřebujete patřičnou odvahu, kterou podpoří technologie s co nejmenším vynaložením kapitálu. Mottem přitom může být: „ne vlastnit, ale využívat“. Fixní provozní náklady zůstanou ve stanovených mezích a podnikové IT se stane faktorem úspěchu pro váš byznys.

Vaše IT oddělení bude mít uvolněné ruce a sílu na inovace i podporu kolegů. Workplace Hub je posilou a úlevou pro IT pracovníky.

Kompletní balíček zařízení i služeb

Konica Minolta vyvinula Workplace Hub na základě mnohaletých zkušeností. Díky více než 33 000 evropských zákazníků především z řad malých a středně velkých firem rozumí výzvám, kterým dnes čelí podnikový management.

Workplace Hub je IT platforma, která vytváří ekosystém pro všechny nezbytné služby, kombinuje nejnovější hardware s tím nejlepším softwarem přímo na míru vaší společnosti.

Zeptejte se nás na Workplace Hub pro svou firmu. Rádi vám vše vysvětlíme a předvedeme. Kontaktujte nás.

Více informací, videoukázka a letáky k Workplace Hub.

Konica Minolta Workplace Hub

WORKPLACE HUB

Konica Minolta Workplace Edge

WORKPLACE EDGE

Pin It on Pinterest

×