Zákazníci, partneři nebo kolegové? Propojte LinkedIn s Office 365 a poznejte je lépe.

LinkedIN, Office 365

Microsoft a LinkedIn přicházejí s další novinkou. Přidáváním profilových karet LinkedIn do Office 365 poznáte lépe ty, s nimiž jste v každodenním kontaktu. Usnadníte si vytváření autentických pracovních a obchodních vztahů díky rozšíření informací z profesní oblasti kolegů, partnerů a zákazníků. Získané souvislosti a porozumění vám pomohou k vyšší produktivitě a úspěchu.

Úspěch projektu závisí na síle týmu

Je dobré znát nejsilnější schopnosti a dovednosti svých kolegů. Pokud si vhodně rozdělíte práci, dosáhnete rychleji a efektivněji skvělých výsledků. Spojení LinkedIn s Office 365 umožňuje prohloubení stávajících vztahů.  Možná budete překvapeni, co důležitého a zajímavého o svých spolupracovnících ještě nevíte. Vaše spolupráce s nimi tak dostane nový rozměr.

Připraveni na jakoukoliv komunikaci

Buďte „v obraze“, ať už jde o e-mailové zprávy, telefonické hovory nebo osobní setkání. Jak často dostanete e-mail nebo jdete na schůzku, ale nevíte toho moc o těch, s nimiž komunikujete? Podle společnosti Microsoft dostávají uživatelé více než polovinu e-mailů od lidí mimo svou firmu. S kartou Profile v aplikaci Microsoft Office 365 personalizujete své kontakty. Získáte rychlý a snadný nástroj, abyste měli více informací o osobách, s nimiž pracujete, aniž byste je museli zdlouhavě dohledávat.

Jak na to?

Nastavení je jednoduché. Otevřete kartu profilu osoby v Office 365 a klikněte na „LinkedIn match“.

Budete vyzváni k přihlášení do svého účtu LinkedIn. Následně můžete zobrazovat všechny užitečné informace o lidech, s nimiž spolupracujete.

Integrace LinkedIn profilů v sadě Microsoft Office 365 začalo v říjnu. V příštích týdnech se bude rozšiřovat do aplikací Outlook na webu, v produktech SharePoint a OneDrive for Business. V následujících měsících bude k dispozici také v Outlook pro Windows, Outlook pro iOS a v dalších produktech Office.

Těšíme se, co dalšího přinese přátelství společností LinkedIn a Microsoft. Sledujeme pro vás novinky, které stojí za pozornost. Nenechte si je ujít. Čtěte naše aktuality nebo přijďte na naše semináře o technologiích budoucnosti Microsoft Dynamics 365.

Upřednostňujete individuální přístup? Řekněte nám, co potřebujete, a společně najdeme optimální řešení. Upřesněte své požadavky nebo nás kontaktujte přímo.

Baví nás pracovat pro úspěch vašeho podnikání.

Zdroj: LinkedIn Blog https://blog.linkedin.com/2017/september/250/adding-linkedin_s-profile-card-on-office-365-offers-a-simple-way

Pin It on Pinterest

×