V uplynulém týdnu se v Amsterdamu sešli profesionálové a odborníci z řad partnerů společnosti Microsoft. K velkým událostem patřila i konference DynamicsPact CEO Summit 2019.

Ani letos jsme si tuto mimořádnou akci nenechali ujít. Společnost Konica Minolta IT Solutions Czech reprezentoval Viktor Blažek, ředitel pro implementace Microsoft Dynamics AX a Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations.

Ředitelé, obchodní ředitelé a vedoucí divizí z řad členů DynamicsPact z celého světa přišli na letošní summit za inspirací, sdílením odborných znalostí, zkušeností a přístupů. Témata byla zaměřena v rovině obchodní a metodické. Diskutovalo se o aplikacích a nejnovějších technologiích, které jednotlivým společnostem pomáhají realizovat řadu úspěšných projektů. Cílem bylo posílení spolupráce a vztahů na poli řešení Microsoft Dynamics pro rozvoj a růst firem po celém světě.

Již od roku 2004 nabízí tato aliance podporu a prostředí pro networking v této oblasti, mezinárodní kontakty a sdílení zkušeností mezi partnery po celém světě.

Děkujeme Viktorovi za zastoupení naší společnosti i za předání cenných informací a zkušeností, které summit přinesl. Již nyní můžeme avizovat dohodu na spolupráci a podpoře rozšíření naší působnosti do zemí Spojeného království. Další významná dohoda vznikla s nizozemským partnerem, kterému poskytneme podporu a pomoc pro jeho rollout do České republiky.

Novou inspiraci, sdílené zkušenosti a znalosti bude implementační tým Dynamics AX a Dynamics 365 for Finance and Operations i nadále uplatňovat při své práci pro růst a rozvoj firem, v tomto případě zejména v odvětvích developmentu, výroby, projektového a finančního řízení podniků.

Amsterdam se v tomto období stal místem dění v oblasti technologických novinek, odborných technických diskusí a networkingu i pro další experty Microsoft z celého světa. Udála se zde také další
významná událost, Microsoft MVP Global Summit, kde nás zastupoval Jaromír Šponar, MVP a Microsoft Partnership Program Advisor for Konica Minolta Europe.

DynamicsPact CEO Summit Amsterdam 2019

.

Pin It on Pinterest

×