Ve dnech 17. až 22. března probíhá exkluzivní událost společnosti Microsoft MVP Global Summit 2019. Profesionálové z celého světa se setkali v Bellevue a v Redmondu ve Washingtonu, kde Microsoft sídlí.

Globální summit je přehlídkou technologických novinek, probíhají zde odborné technické diskuse, sdílení zkušeností a samozřejmě užitečný networking mezi specialisty MVP a lidmi z řad produktových týmů společnosti Microsoft.

Za společnost Konica Minolta se významné události účastní Jaromír Šponar. O tom nejzajímavějším nás bude po svém návratu informovat a získané znalosti a zkušenosti nadále využije v odborném poradenství klientům pro růst a rozvoj jejich firem.

„Dnešní uživatelé moderních technologií chtějí být flexibilní a umět přizpůsobit funkce tak, jak potřebují pro svou mobilitu v práci. Proto máme k našim zákazníkům celostní přístup na základě uživatelských zkušeností. Optimální IT prostředí není jen něco, čeho se můžete dotknout, ale je tím, co můžete dobře vidět v obchodních procesech a výsledcích“, říká Jaromir Sponar, MVP Microsoft Partnership Program Advisor for Konica Minolta ze společnosti Konica Minolta IT Solutions Czech v článku Úspěch vybudovaný na silných a inteligentních technologiích

Zajímáte-li se o produkty a služby společnosti Microsoft pro své podnikání, neváhejte nás kontaktovat. Rádi Vám poskytneme konzultaci a doporučíme nejvhodnější technologické nástroje odpovídající potřebám a požadavkům vaší společnosti.

Je-li Vám blízké téma technologií Microsoft, můžete se připojit k odborné nezávislé komunitě Czech and Slovak Power Platform User Group. Cílem této skupiny je propojení uživatelů a sdílení zkušeností s Microsoft PowerApps, Flow a PowerBI nejen virtuálně, ale i prostřednictvím komunitních workshopů, zkrátka tvořit lepší a jednodušší svět pro práci s pomocí Microsoft technologií.

Pin It on Pinterest

×