Největší profesionály Microsoft technologií najdete v týmu WEBCOM

Microsoft, MVP

Neustále se vzděláváme, abychom vám mohli být těmi nejlepšími partnery pro poradenství, implementaci i podporu technologií Microsoft. Naši lidé procházejí náročnými programy a školeními společnosti Microsoft. Máme v týmu několik držitelů těch nejdůležitějších certifikací. Zaručujeme vám tak maximální odbornost a způsobilost pro spolupráci při řešení vašich firemních technologií.

Jaké certifikace to jsou a co znamenají? Uvádíme stručný přehled, díky kterému budete vědět, že dáte-li důvěru našemu týmu, můžete si být jisti, že budete spolupracovat se skutečnými profesionály, kteří vás nezklamou. Přinášíme firmám to nejlepší na míru jejich požadavkům pro spolehlivé technologické zázemí. Když necháte IT na nás, můžete se v klidu věnovat už jen svému byznysu.

MCP  (Microsoft Certified Professional) je školicí program, který rozšiřuje odborné produktové znalosti našich profesionálů. Díky této certifikaci jsou vašimi spolehlivými partnery při praktickém zavádění technologií Microsoft do podnikového prostředí.

MOS (Microsoft Office Specialist Expert) je certifikace, kterou získají experti na programy sady Office. Pro získání Microsoft Office Specialist Master musí absolventi programu prokázat nejvyšší úroveň znalostí potřebných k profesionálnímu používání nástrojů sady Microsoft Office.

MCSA: Dynamics 365 (Microsoft Certified Solution Associate) certifikace potvrzuje znalosti technologií Microsoft Dynamics 365 pro upgrade, konfiguraci a přizpůsobení požadavkům zákazníka.

MCSA: Dynamics 365 Finance & Operations (Microsoft Certified Solution Associate) je další program certifikace demonstrující odbornost v oblasti technologií Microsoft Dynamics 365 pro implementaci základních technických a vývojových úkolů potřebných k přizpůsobení aplikace v oblasti procesního řízení podniku (výroba a provoz). Tento certifikát je určen technickým konzultantům, programátorům a IT pracovníkům.

MCSE: Business Applications (Microsoft Certified Solution Expert) potvrzuje odbornost pro práci s technologiemi Microsoft Dynamics 365 a pro jejich správu. Držitelé této certifikace prokázali odborné znalosti v jedné či více specifických oblastech podnikových aplikací.

MCT (Microsoft Certified Trainer) titul je udělen předním technickým a instruktážním expertům v technologiích Microsoft. Jde o exkluzivní skupinu profesionálů. Její členové mají komplexní přístup k informacím o oficiálních produktech a plnou podporu společnosti Microsoft v oblasti dalšího vzdělávání (přípravy na zkoušky a certifikace, všechny dostupné odborné publikace a informační materiály, pozvánky na speciální akce a programy).

MVP (Microsoft Most Valuable Professional) je ocenění společnosti Microsoft pro největší profesionály. Jsou jimi techničtí odborníci, kteří vášnivě sdílejí své znalosti a zkušenosti a rozšiřují povědomí o technologiích Microsoft. Působí mezi technologickými experty a komunitami, které přímo či nepřímo souvisejí s produkty a službami Microsoftu. Program MVP vyrostl z řad nejaktivnějších softwarových vývojářů a v současnosti zahrnuje všechny produkty společnosti Microsoft. Aktuálně seskupuje 2200 lidí po celém světě ve 12 kategoriích. V rámci Evropy tvoří skupinu Microsoft Dynamics přibližně 100 odborníků. V České a Slovenské republice jsou pouze 2 MVP profesionálové za oblast Dynamics 365.

A my máme tu čest mít ve svém týmu jednoho z držitelů tohoto prestižního mezinárodního ocenění Microsoft Most Valuable Professional v kategorii podnikové řešení Dynamics 365. Přečtěte si více v našem článku Ocenění pro největší nadšence. Ve Webcomu je najdete.

Chcete se potkat s našimi lidmi? Vyberte si a přijďte na naše semináře nebo nás přímo kontaktujte pro nezávaznou konzultaci.

        

Pin It on Pinterest

×