Seminář Efektivní plánování a řízení výroby s Microsoft Dynamics 365

Dynamics 365, ERP, Finance, Opreations, Podnikové procesy, Pozvánka na seminář, Průmysl 4.0, Servis, Výroba

Přijměte pozvání na další z řady oblíbených byznys snídaní, které pro vás pořádá tým Konica Minolta IT Solutions Czech v partnerské spolupráci se společností Microsoft. Téma té květnové je zaměřeno na plánování a řízení výroby za pomoci technologií Microsoft Dynamics 365.

Termín: 6. 6. 2019 | 8:30 – 12:00
Místo: Microsoft, Vyskočilova 1564/4a, Praha, Česká republika

Celý seminář je zdarma, avšak je nutné se zaregistrovat.

V příjemném prostředí u lahodné kávy vám představíme následující oblasti řízení výroby ve firmách:

  • Kapacitní plánování a rozvrhování výroby
  • Online odvádění výroby
  • Vytěžování dokumentů, elektronický sběr dat z výroby
  • Vizualizace výroby
  • Traceabilita
  • Systém řízení dodavatelských vztahů

Potřebujete rychle zjistit, jak byl produkt vyroben a kam se použil? Potřebujete dohledat, z čeho přesně byl vyroben? Je pro vás důležité znát přesný „rodný list“ výrobku? Pak přijměte naše pozvání na další z řady Microsoft Business Breakfasts.

Zajímáte-li se o technologie Microsoft Dynamics pro výrobní společnosti, přečtěte si více informací k Microsoft Dynamics 365 pro provozní a finanční řízení podniku.

Nevyhovuje-li vám termín této události, neváhejte nás kontaktovat. Dohodneme se na individuální konzultaci a prezentaci. Máte-li zájem o jiné termíny a témata událostí Konica Minolta ITS, sledujte naše semináře nebo nám dejte vědět, že chcete zasílat pozvánky.

Těšíme se na setkání. Tým Konica Minolta IT Solutions Czech

 

.

Pin It on Pinterest

×