Pracují technologie skutečně v náš prospěch?

Dynamics 365, Internet of Things, Podnikové procesy, Průmysl 4.0

Zajištění softwarových služeb bude klíčovým tématem na poli IT a nových technologií. Očekává se masivní zvýšení investic – konkrétně do softwaru by měly firmy po celém světě vložit o 7,2 % více peněz než v roce 2016. Investice do služeb v oblasti IT budou ještě výraznější, dosáhnou 943 miliard dolarů, tedy téměř o 5 % více než loni. A za své investice společnosti očekávají adekvátní ekonomický efekt.

V současnosti zákazník požaduje řešení, které se adaptuje vůči jeho aktuálním potřebám. Je ochoten platit jen za to, co skutečně využívá a potřebuje,“ otevírá téma trendů v IT systémech obchodní ředitel společnosti WEBCOM Pavel Vaněk. „Microsoft Dynamics 365 sjednocuje podnikové informační systémy, ale díky své modularitě nabízí komplexní pokrytí všech firemních procesů. Společnosti si však mohou jednotlivé aplikace i jejich služby libovolně vybírat a kombinovat.

Mezi zásadní benefity patří přizpůsobitelnost pro firmy všech velikostí a odvětví. Hlavním cílem je efektivní řízení obchodních a marketingových aktivit, zlepšování komunikace, koordinace spolupráce pro inovace produktů a zkvalitnění služeb zákazníkům včetně pozáručního servisu a cíleného řízení pracovníků v terénu, dále usnadnění náboru zaměstnanců, jejich zapracování i řízení profesního rozvoje a v neposlední řadě optimalizace provozu a výrobních procesů.
Zdroj: http://reklama.denik.cz/reklama/pracuji-technologie-skutecne-v-nas-prospech-20171002.html

Pokračování celého článku si můžete přečíst zde.

Pin It on Pinterest

×