Co přináší zásnuby LinkedIn a CRM?

CRM, LinkedIN

Už jste slyšeli o rozšíření LinkedIn Sales Navigator? Tento chytrý pomocník byl veřejně představen na nedávné konferenci Microsoft Inspire 2017. Díky LinkedIn Sales Navigator můžete nyní vyhledávat kontakty, pracovat s nimi a navazovat obchodní vztahy mnohem snáze a rychleji.

Utkejte si užitečnou sociální pavučinu, ze které vám nic důležitého neunikne. Představte si například situaci, kdy se váš obchodník zajímá o konkrétní společnost. LinkedIn mu dokáže napovědět, že v dané firmě pracuje někdo z okruhu jeho kontaktů. Může to být třeba spolužák kolegy, který vám usnadní představení vašich služeb či produktů klíčovým lidem daného podniku.

Build relationships with the right people  Offer insights Manage relationships

Síť LinkedIn již dávno není jen cenným zdrojem informací pouze pro personalisty. Je také vyhledávaným prostředím pro získávání kontaktů a informací pro networking, vyhledávání dodavatelských služeb, nových produktů i různě tematicky a oborově zaměřených aktualit.

Díky propojení funkcí LinkedIn Sales Navigator s Dynamics 365 zůstanete v kontaktu se všemi důležitými lidmi. Získáte prediktivní schopnosti CRM, které vám vždy zobrazí přesně ta spojení, která právě potřebujete. LinkedIn Sales Navigator dokáže identifikovat a doporučit vše užitečné a potřebné z oblasti vašeho byznysu, ať už jsou to firmy, lidé nebo novinky. Již nemusíte dohledávat a ručně zadávat data do své databáze dodavatelů, partnerů, zaměstnanců či zákazníků. Díky užitečnému rozšíření bude váš seznam kontaktů stále automaticky rozšiřován o nové informace.

LinkedIn Sales Navigator synchronizuje všechna relevantní data s Dynamics 365 a Office 365. Pomůže vám budovat dobré jméno vaší firmy. Umožní vám posilovat důvěru u zákazníků i obchodních partnerů. Stane se důležitým zdrojem pro získávání cenných kontextových informací. V reakci na ně lze pak publikovat personifikované zprávy podle žádaného obsahu.

Žijeme nejnovějšími digitálními technologiemi, které udávají směr budoucnosti podnikání. Nechcete-li zůstat pozadu, spojte se s námi. Společně najdeme to nejlepší řešení pro úspěch také vašeho byznysu.

Zůstaňte nadále v centru dění a sledujte naše novinky, akce a semináře.

Zdroje:

https://www.microsoft.com/en-us/dynamics365/relationship-sales-solution

https://appsource.microsoft.com/en-us/product/dynamics-365/linkedin.acdbc404-e99f-4c3e-927f-52fa28a6a682

Pin It on Pinterest

×