Jak probíhá zavedení technologií Microsoft Dynamics 365 ve firmě?

Analýza, Dynamics 365

Přechod do cloudového řešení není náročný. Nasazení Dynamics 365 probíhá rychle a jednoduše v online prostředí. A platíte jen za to, co skutečně využíváte! Aktivní aplikace i počet uživatelů můžete měnit podle potřeby.

Řešení Dynamics 365 můžete využít možností cloudu, on-premise nebo kombinací obojího. Pokud chcete některé aplikace a data ponechat na svých serverech, ale částečně využívat cloudová řešení, s Dynamics 365 je to možné.

Zde je důležité analyzovat současnou situaci firmy, její potřeby a požadavky a podle toho zvolit optimální řešení informačních technologií. Před samotným výběrem konkrétních aplikací doporučujeme klientům analýzu v osmi krocích pro identifikaci rozporu mezi aktuálním stavem organizace a predikovanými potřebami managementu. Prostřednictvím WEBCOM 8 STEPS metody se nám podaří nastavit efektivní strategii pro dosažení vašich cílů.

 

Pin It on Pinterest

×