Profesionály na Microsoft Dynamics 365 najdete v týmu WEBCOM

Aplikace, Cloud, CRM, Dynamics 365, ERP, Inovace, Microsoft, Webcom Konica Minolta

Lidé z WEBCOMu neustále rozšiřují a doplňují své odborné znalosti, aby mohli nejen napomáhat rozvoji podniků, ale zejména správně budovat stabilní firemní technologické zázemí.

Ivo Cieslar, Senior Consultant WEBCOM, získal po náročném přezkoušení certifikace odbornosti na technologie Microsoft Dynamics 365. Získané certifikace jsou základem pro profesionály z řad architektů Dynamics 365, implementačních konzultantů, inženýrů technické podpory a správců informačních systémů.

MCSE: Business Applications

Tato certifikace potvrzuje odborné znalosti pro implementaci podnikového IT řešení Dynamics 365. Mimo základu v Dynamics 365 vyžaduje odborné znalosti ve více specifických oblastech.

 

MCSA: Microsoft Dynamics 365

Tato certifikace potvrzuje odbornost v oblastech implementace, konfigurace a přizpůsobení technologií Microsoft Dynamics 365.

 

Současný technologický růst vyžaduje neustálé inovace a modernizace softwaru ve firmách tak, aby byly progresivní, konkurenceschopné a splňovaly i ty nejnáročnější požadavky a potřeby svých zákazníků.

Návratnost investic do IT vyžaduje promyšlené kroky, s nimiž vám pomůže schopný a zkušený konzultant.  A přesně takové ve WEBCOMu najdete. Kontaktujte nás

Pin It on Pinterest

×