Rozvoj technologií pomáhá firmám růst

CRM, Digitální transformace, ERP, Microsoft, MSFT Dynamics 365, Webcom Konica Minolta

Rozvoj technologií stále nabírá na rychlosti a to ve všech směrech. Jedním z nepřehlédnutelných témat je digitální transformace na poli podnikových informačních systémů. Revoluční změny v této sféře nedávno avizovala i společnost Microsoft. Co budou znamenat pro český podnikatelský trh?

To je téma pro historicky jednoho z nejvýznamnějších partnerů Microsoftu, společnost WEBCOM. Nový pohled na technologie přiblížil pro podzimní vydání časopisu Be the Best Stanislav Hlobilek, výkonný ředitel WEBCOM a.s.

Společnost WEBCOM vstoupí do nového roku již pod novým názvem Konica Minolta IT Solutions Czech. Bude však i nadále pokračovat ve své misi šíření technologických trendů pro růst firem.

Přečtěte si více v článku BeTheBest

Pin It on Pinterest

×