Za každým dobrým obchodem stojí silný marketing

Aplikace, CRM, Dynamics 365, Inovace, Marketing, Obchod, Power BI, Power Platform

Za každou úspěšnou kampaní hledejte řešení ClickDimensions. Jsou to užitečné technologie, které se čím dál více těší oblibě marketingových pracovníků. A právě marketéři jsou týmem vaší společnosti v první linii. Usnadněte jim práci, automatizujte rutinní činnosti a nastavte marketingové aktivity tak, abyste upoutali více zájemců, sledovali jejich cestu k obchodníkovi a zdárně vyhodnotili úspěšnost každé kampaně. Vyhodnocujte marketingové činnosti, optimalizujte náklady na marketing a nastavte komunikaci správným směrem. Protože každý prodej začíná i pokračuje ruku v ruce s marketingem.

Co je ClickDimensions?

ClickDimensions je výkonná platforma pro automatizaci marketingu, která je nativně postavena na Microsoft Dynamics 365. Ptáte-li se, jak můžete přilákat více potenciálních zákazníků, zefektivnit komunikaci, získávat zpětnou vazbu a navýšit prodeje, ClickDimensions – marketingové nástroje Microsoft Dynamics 365 – jsou jasnou odpovědí.

Podívejte se na krátkou demo ukázku ClickDimensions – Marketing for Dynamics 365

Jak funguje řešení ClickDimensions?

Ať již jste na trhu nováčkem či zkušeným profesionálem, s ClickDimensions snadno vytvoříte různorodé vícekanálové marketingové kampaně přímo v prostředí Microsoft Dynamics 365.

Email Marketing

Funkce řešení Click Dimensions pro Email Marketing tvoří několik editorů, s nimiž snadno zvládnete komplexní marketingovou komunikaci. Oceníte plně flexibilní HTML editor nebo snadné přetažení políček (drag-and-drop) v kombinaci s dynamickým načtením obsahu z jakéhokoliv pole kontaktu, leadu či uživatelského účtu a dalších položek v CRM.

S ClickDimensions tvoříte skutečně přesvědčivé e-mailové kampaně.

Automatizace kampaní

ClickDimensions Campaign Automation je nástrojem pro vytváření automatizovaných a přitom vysoce personalizovaných kampaní. Podporuje multikanálovou komunikaci směrem k zákazníkům za využití jednoduchého rozhraní drag-and-drop (ovládání formou přetahování objektů).

Automatizovanou kampaň oceníte, jestliže chcete rozvíjet péči o potenciální i stálé zákazníky přes nastavení nákupních cyklů. Další důležitou oblastí, kde vám automatizace usnadní práci, je Event Management. Využijete ji při vytváření zvacího procesu a sledování reakcí na pozvánky. Automatizovat můžete také navazující komunikaci s angažovanými zákazníky v reakci na jejich aktivity formou tzv. Triggerů (spouštěčů – automatické spouštění příkazu, jež provede určitou potřebnou operaci v reakci na předchozí událost, např. odeslání poděkování za vyplnění formuláře, zařazení do databáze potenciálních klientů, odeslání kontaktu do e-mailu obchodníka pro další komunikaci).

S ClickDimensions Campaign Automation stavíte personalizované komunikační cesty k zákazníkům.

Webové formuláře a vstupní stránky

S ClickDimensions můžete rychle vytvářet landing pages i bez znalosti formátů HTML. Zároveň jednoduše vložíte na stránky potřebné formuláře. Využití se meze nekladou, můžete je potřebovat například pro dynamické interaktivní kampaně.
Jakmile uživatel navštíví požadovanou stránku a vyplní formulář, stane se novým potenciálním zákazníkem nebo kontaktem, na což zareaguje vaše CRM. Potřebné informace se uloží, vytvoří se kontakt, včetně aktivit a propojení s již existujícími záznamy.

S ClickDimensions zvládnete web a kreativní kampaně snadno, rychle a nové příležitosti máte pod kontrolou díky propojení s vaším CRM.

Inteligentní web

Ptáte se, kdo prochází vaše webové stránky? Co návštěvníky vašeho webu zajímá nejvíce? Funkce Web Intelligence sleduje aktivitu anonymních uživatelů a ukládá jejich historii. CRM tak může automaticky přidružit data k novým potenciálním zájemcům a kontaktům, pracuje samozřejmě s udělením souhlasu se zpracováním osobních dat formou potvrzení dotazu na stránce.

Vyhodnocení obchodních příležitostí

Lead Scoring je funkcionalita, která vám pomůže vyhodnotit potenciál zájmu každého návštěvníka. Váš obchodní tým se tak může věnovat právě těm zájemcům, kde je pravděpodobnost prodeje vysoká.
S ClickDimension neztrácíte čas a vaši obchodníci směřují své aktivity k dosažení prodejních úspěchů.

V čem je Click Dimensions jedinečný?

Zcela přirozený
– žádné integrační náklady, žádné potíže se synchronizací dat mezi systémy
– jedná se o kompletní přehled o zákaznících stálých i potenciálních
– více marketingu, více prodeje, více dobrých zkušeností a referencí ze strany klientů
Plně podporovaný
– rozsáhlá podpora, školení a služby
Zcela v souladu
– 100% zapadá do ekosystému společnosti Microsoft

Cest pro posílení a podporu marketingových aktivit ve vaší firmě je více. Je třeba zvážit odvětví, potřebné činnosti, cíle a strategii. Dle toho můžete také zvolit aplikaci Microsoft Dynamics 365 pro Marketing nebo řešení Adobe Marketing Cloud. Jednotlivé technologie lze i kombinovat. 

Působíte-li v oblasti B2B, doporučujeme zhlédnout krátkou prezentaci současných technologických trendů ClickDimension

Co tedy vybrat? S tím vám rádi poradíme a společně najdeme to nejlepší řešení „na míru“ potřebám vaší společnosti. Kontaktujte nás pro konzultaci.

Pin It on Pinterest

×