Systém Microsoft Dynamics AX, tak jak jsme ho dosud znali, se proměnil na Microsoft Dynamics 365 for Finance & Operations. Díky tomu můžete pro svou firmu získat různorodé a variabilní řešení přesně podle svých představ a požadavků. Investujete jen do takových technologií, které zrovna potřebujete a využíváte. Přitom máte k dispozici stále aktualizované a moderní aplikace.

Přečtěte si více o sadě podnikových aplikací Microsoft Dynamics 365. Upřednostníte-li osobní schůzku, neváhejte nás kontaktovat. Rádi vám vše vysvětlíme.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations pomáhá společnostem rychle reagovat na měnící se podmínky trhu, inovovat a přizpůsobit své produkty i služby potřebám zákazníků. Cílem je také úspěšné zvládnutí rychlého růstu podniku. Podívejte se na představení moderních technologií pro řízení firem od výroby a provozu přes finance, dodavatelské řetězce až po činnost obchodu. Proměňte svou firmu s řešením Microsoft Dynamics 365.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations pokrývá následující oblasti:

  • Finanční a provozní řízení podniku
  • Řízení a automatizace výroby
  • Řízení dodavatelského řetězce
  • Projektové řízení
  • Inovace, adaptabilita a propojení s dalšími technologiemi

Microsoft Dynamics AX vs. Dynamics 365 Finance and Operations

Rozdíly nehledejte. Za zmínku stojí nativní integrace Microsoft Dynamics Finance and Operations s dalšími aplikacemi sady Microsoft Dynamics 365. Informace o kontaktech, objednávkách a další data máte vždy synchronizována v reálném čase. Změny záznamů se mezi systémy projeví okamžitě po uložení.

Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations je řešení pro středně velké až velké organizace. Své uplatnění nachází zejména ve výrobním průmyslovém sektoru a u developerských společností.

Hledáte-li menší řešení, zeptejte se nás na Microsoft Dynamics Business Central nebo jinou kombinaci z řady aplikací Dynamics 365. Kontaktujte nás.

Přečtěte si více informací o Microsoft Dynamics 365 for Finance and Operations v článku Microsoft Dynamics 365 pro provozní a finanční řízení podniku.

 

Pin It on Pinterest

×